Соцмережі | Gnome Agency

На початок 2021 року кількість людей, які активно використовують соціальну мережу Facebook впродовж одного місяця досягла позначки у 2,7 млрд. А загальна кількість щомісячних активних користувачів Instagram вже налічує 1 мільярд. І щороку ці цифри тільки зростають. Тому, присутність компанії у соцмережах - це вимога сьогодення. 

Фейсбук (якому належить Інстаграм) - це не лише найпопулярніша соціальна мережа у світі та в Україні, а й потужний маркетинговий інструмент для власників бізнесу.

Створення і налаштування бізнес-профілю Instagram та Facebook дають можливість компанії комунікувати зі своєю цільовою аудиторією, збільшити трафік на сайт, генерувати цільові заявки, налаштовувати конверсії на сайті та ще багато інших можливостей, які дозволяють бізнесу масштабуватись.

Часто користувачі плутають особисті сторінки та групи у Facebook із бізнес-сторінками та не знають як правильно їх налаштувати. Ми допоможемо вам створити бізнес-сторінку компанії у фейсбуці та інстаграмі, об'єднати ці сторінки у рекламному кабінеті, налаштувати піксель - спеціальний код, який допоможе збирати теплу аудиторію, яка зацікавлена у вашому продукі і показувати їм рекламні оголошення як у фейсбуці так і в інстаграмі.

Налаштування бізнес-профілю у Facebook та Instagram - це технічна складова. Наступний важливий крок - це візуальне оформлення сторінок у соцмережах. Саме унікальний і візуально привабливий контент, такий як оформлення профілю Facebook, працює на імідж компанії, допомагає компанії запам'ятатися і завоювати довіру та лояльність клієнтів. 

Ми маємо досвід у створенні, налаштуванні та візуальному оформленні профілів у соцмережах і з радістю готові створити ефективні бізнес-сторінки, які працюватимуть на ваш бізнес.

 

Як розпочати співпрацю?Просто напишіть нам і ми з радістю обговоримо Ваш проєкт!
+38