Налаштування реклами | Gnome Agency
налаштування контекстної реклами фейсбук інстаграм таргетинг Львів Київ Луцьк Вінниця Хмельницький

scroll me

GnomeAgency

Налаштування реклами

Що таке таргетинг і як він працює? Це націлена реклама, яка використовується у соцмережах Facebook та Instagram, а також контекстна реклама Google. У кожному з цих сервісів можна задати необхідні параметри, за якими визначатиметься цільова аудиторія: інтереси, демографія, вік, стать, географія.

Що краще обрати для реклами - фейсбук, інстаграм чи гугл - залежить від цілей, які ставить перед собою бізнес. Наприклад, знайти потенційних клієнтів, збільшити впізнаваність бренду, забезпечити трафік на сайт чи запропонувати конкретну пропозицію теплій аудторії тощо. 

Ми переконані, що таргетинг - це потужний маркетинговий інструмент, який необхідний для успіху компанії. Він збирає та аналізує інформацію про ваших клієнтів, а також дає можливість налаштовувати рекламну компанію для залучення нової аудиторії.

Таргетологи Gnome Agency проаналізують ваш продукт та налаштують ефективну рекламну кампанію в залежності від цілей вашого бізнесу, заощаджуючи ваш бюджет. Ми покажемо ваш продукт тим людям, які будуть зацікавлені у його придбані!

Як розпочати співпрацю?Просто напишіть нам і ми з радістю обговоримо Ваш проєкт!
+38