7 трендових ідей для вебдизайнера - Gnome Agency
 
0 %
GnomeAgency

7 трендових ідей для вебдизайнера

Основні тренди вебдизайну 2020

Технічні можливості не стоять на місці і стрімко підштовхують вебдизайн до сміливих експериментів та змін. Хоча і деякі популярні стилі, такі як мінімалізм та кольорові плоскі ілюстрації, не втрачають своїх позицій у 2020 році.

Ось 7 найяскравіших трендів вебдизайну, які ми зустрічаємо у 2020:

  • темний режим,

  • елементи, намальовані вручну,

  • реалістична 3D графіка,

  • фото + графіка,

  • білий простір,

  • футуристичний неон,

  • ультрамінімалізм у навігації.

1 Темний режим

Dark Mode, окрім своєї екологічної сторони (заощадження енергії та збільшення терміну служби екрану), дозволяє створити футуристичний, контрастний та естетичний дизайн.

Чорний відтіняє і підкреслює інші кольори, зосереджуючи увагу користувача на головному. Тому, можливість включити темну тему на сайті - сучасний гарячий тренд.

dark mode web design

2 Елементи, намальовані вручну

Недосконалі елементи, намальовані від руки “оживляють” дизайн сайту, додають людяності і підвищують лояльність до компанії. Такі стилізовані ілюстрації демонструють індивідуальність вашого бренду та вирізняють вас серед конкурентів. Мальовані унікальні іконки та ілюстрації більш емоційні та позитивні. 

hand drawn elements web design

3 Реалістична 3D графіка

З кожним роком графічні дизайнери все краще освоюють 3D графіку. Тривимірний інтерактивний дизайн привертає увагу, залучає користувача і спонукає його довше залишатися на сайті.

Окрім вебдизайну, 3D анімація впевнено захоплює сторіс, залучаючи все більше людей до взаємодії. Власна 3D маска - відмінний маркетинговий хід для просування в соцмережах.

3D web design

4 Фото + графіка

Використання реальних фотографій, змішаних з ілюстраціями або графікою - новий сучасний тренд, який підтримує брендинг та допомагає вебсайтам виділятися з натовпу.

Щоб максимально використати гнучкість цієї тенденції, потрібно не забувати про фірмовий стиль вашого бренду та дотримуватись його.

photography with graphics web design

5 Білий простір

Поруч із трендовим Dark Mode, тотал вайт не втрачає своїх позицій. Багато білого простору навколо елементів дозволяє розставити потрібні акценти і створити чистий, лаконічний дизайн. 

white space websites

6 Футуристичний неон

Відтінки синього, фіолетового, насиченого рожевого в поєднанні з більш темними, приглушеними відтінками створюють по-справжньому фантастичний, “космічний” дизайн.

futuristic web design

7 Ультрамінімалізм у навігації

Спрощена навігація на сайті - ще один сучасний тренд, продиктований появою пристроїв з надзвичайно малими дисплеями, такими, як смарт-годинник. Формула мінімалістичної навігації: масштабні фото та відео + мінімум тексту. Оскільки фото та відеоконтент грають першочергове значення, вони повинні бути мега якісні.

Ultra minimalist navigation website

Висновок:)

Як бачимо, сучасний вебдизайн стає більш зручним для користувача (мінімалістична навігація та зменшення навантаження для зору при темному режимі). Дизайн прагне виділятись і бути не схожим на інші (намальовані вручну елементи або поєднання графіки та фото). Або пропонує футуристичні сміливі рішення (3D графіка та неонові кольори). 2020 дарує нам нові свіжі ідеї, які нам не терпиться реалізувати!

Картинка користувача Svitlana K..

автор - Svitlana K.

Час прочитання статті - 7 хв.